Asya Elektronik 1997 yılından bu yana ,genç, dinamik yapısıyla ve mesleğinde uzman ekibiyle siz değerli müşterilerimize tüm Trakya bölgesinde 7/24 saat hizmet vermektedir. Temel çalışma konuları arasında, sanayimizde kullanılan her türlü elektronik cihazlara marka model ayırmaksızın bakım ve onarım hizmeti bulunmaktadır.
Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin yurt dışı bağımlılığını en aza indirmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Müşterilerimizin sorunlarını çözmek, ihtiyaçlarını karşılamak Asya Elektronik´in birinci ve esas görevidir. Hedefimiz kaynak Makinaları ve inverter tamirinde kaliteyi ve sürekliliği korumak ve siz değerli müşterilerimizle çözüm ortağı olarak çalışmaktır.
Çalışanlarını faaliyet gösterdiği sektörün içerisinden seçerek kadrosunun tamamını konusunda deneyimli personelden oluşturan Asya Elektronik çözümleri, bu sayede güç elektroniği alanında hizmet verdiği müşterilerine sorunsuz bir hizmet imkanı sunmaktır.
Asya Elektronik çözümleri,24 saat içinde arızaya müdahale ve 48 saat içinde çözüm sunacak hız ve esnekliğe sahip bir organizasyon niteliğinde olup, Olası arızalara kısa sürede müdahale ve çözüm olanağıyla ,Her biri, uzmanı olduğu cihazlarla ilgili üretici firmanın eğitim ve sertifikasına sahip uzmanlarıyla ,Koşulsuz kalite ve performansı sürekli olarak geliştirme ,En kaliteli ürün ve servisi en ekonomik olarak sunma azim ve kararlığındadır.

FİRMAMIZ ASKAYNAK,ZENWELD,OERLİKON,NURİŞ,MİLLER KAYNAK MAKİNELERİ TRAKYA BAYİİ  TEDARİKÇİSİDİR.